"פרקט בוטיק" הוא בית חם וחדשני בתחום הפרקטים הדקים וחיפויי הקירות בו תוכלו למצוא פתרונות מעשיים ייחודיים ויוקרתיים לביתכם.

הדוגמאות המוצגות בשלל משטחים ועיצובים המיועדים לחיפוי וקירוי הרצפות, הקירות והמדרגות. לחברתנו ניסיון עשיר בתחום הפרקטים והעץ ואנו שולטים היטב בתורת העץ המרתקת.

את תשוקתנו המתמדת לתחום ניתן לראות בהיצע המגוון הייחודי והמתחדש ובשירות והמקצועיות הבלתי מתפשרת המוצעת על ידינו.

במחסן התצוגה החדש והמרשים של "פרקט בוטיק" בבני ציון, סטנדרט לא משחק את התפקיד הראשי, אלא מככבים שם שחקנים עם אופי; מרקמים ייחודיים, עיצובים יוצאי דופן, פרקטים מאלפים ועוצרי נשימה עצים מפירוקים, פרקטים בהזמנה אישית ועוד.

לרשותכם קולקציה שנבחרה בטוב טעם, ממש "אחד-אחד" על ידי מומחים, קולקציה מתחדשת לפי מיטב הטרנדים האחרונים, לצד האפשרות להתאים עבור כל לקוח עץ בגוון ובטקסטורה המתאימה לדרישותיו.

"פרקט בוטיק" פונה ללקוחות פרטיים, לאדריכלים ומעצבי פנים המחפשים חיפויים יוקרתיים המבוססים על עצים ורסטיליים, וחומרי גלם מהטובים בעולם.

צוות החברה מיומן ומקצועי בעל טאצ' עיצובי המלווה כל לקוח לאורך כל הדרך, החל מייעוץ אישי ואדיב, דרך התקנת הפרקטים והמוצרים בצורה מקצועית וסבלנית בבית הלקוח, וכלה בגימורים מדויקים ממש עד "הבורג האחרון".

חדשנות, מקצועיות, יצירתיות ואמינות – הם רק חלק מאבני היסוד המלווים את החברה, עוד מראשית הקמתה. צוות החברה מזמין אתכם לאולם התצוגה האסתטי והמרווח במטרה לחוש, לחוות, ולהכיר את מיטב הטרנדים הבולטים בעולם הפרקטים והחיפויים מעץ.